MAKADO

Jaskinie Karpacza

Jaskinie Karpacza

    Oprócz gór oraz wyciągów Karpacz ma do zaoferowania znacznie więcej. Dla wszystkich miłośników odkrywania tajemnic, przygotowane są liczne wycieczki po terenach górski, a przede wszystkim po jaskiniach.
noclegi w Karpaczu są usytuowane w takich miejscach, aby możliwe było jak najszybsze dojście do danej jaskini czy też terenu górskiego. Wybierając nocleg zwróćmy przede wszystkim uwagę na jego położenie. Jeśli interesują nas atrakcje w mieście, to z pewnością powinniśmy zdecydować się na mieszkanie i nocleg w centrum. Jeśli natomiast przyjeżdżamy do Karpacza przede wszystkim, żeby pojeździć na nartach czy też właśnie zwiedzać jaskinie, wybierzmy te miejsca, które są położone w bliskiej odległości od tych obiektów. Bardzo ciekawym obiektem skalnym jest bez wątpienia skała granitowa Marmit. Zlokalizowana jest ona ponad dwieście metrów poniżej Dzikiego Wodospadu w Karpaczu. Okolica jest niesamowicie malownicza oraz romantyczna. Bardzo często można tam spotkać zakochane pary, które spacerują niedaleko wodospadu. Na obrzeżach znajdują się także jaskinie, które można zwiedzać z przewodnikiem, który dodatkowo opowiada historie związane z konkretnym miejscem.
kempingi w karpaczu bardzo często zlokalizowane są właśnie niedaleko takich jaskiń. Niektóre z nich są wciąż dziewicze i nieodkryte.  Na górze Karpatce znajduje punkt widokowy, z którego może oglądać niemal całe okolice Karpacza.


Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
MAKADO
Jaskinie Karpacza